Wie Pure Luxe met enige regelmaat raadpleegt, zal beslist denken ‘hey, dat kennen we ergens van’. En dat klopt. Een tijdje geleden wisten we jullie namelijk al te vertellen dat Smeg en Dolce & Gabbana deze bijzondere creatie hadden gemaakt. Ditmaal zijn de twee grote namen terug met een creatie die een opvallend Nederlands tintje lijkt te hebben. De koelkast is namelijk versierd met een patroon dat verdacht veel wegheeft van Delfts Blauw.
Dolce & Gabbana zorgt ervoor dat jouw keuken alles behalve ‘saai’ is
Het is natuurlijk niet zo spectaculair om een koelkast te maken die grijs, wit of zwart is. Nu moeten we bekennen dat een Smeg exemplaar sowieso al een stuk opvallender is dan de gemiddelde koelkast, maar met deze touch of Dolce & Gabbana weet je zeker dat niemand ‘m mist. Het modemerk heeft ervoor gekozen om een Mediterraans tintje toe te voegen aan diverse keukenapparatuur, waaronder deze koelkast.
De serie keukenapparaten is vormgegeven op basis van een zogenaamd Majolica-thema. Hiermee heeft Dolce & Gabbana niet alleen een koelkast onder handen genomen, maar ook een oven met gasfornuis én een afzuigkap. Het resultaat is een keukeninrichting die beter staat rondom de Middellandse Zee, dan lutjebroek in Oost-nederland – smaken verschillen natuurlijk. De koelkast kost ruim €9.000 en de oven mag voor zo’n €4.500 naar een nieuwe eigenaar verhuizen.