Presentatrice Chazia Mourali beschikt over een ruim cv met verschillende televisies en radio prestaties. Haar werkzaamheden hebben haar kennelijk geen windeieren gelegd. Na de succesvolle verkoop van haar appartement in Amsterdam, zet zij nu haar miljoenenvilla in Amsterdam-Zuid te koop. De stadsvilla van de presentatrice moet bijna anderhalf miljoen euro aan winst opleveren.

Presentatrice Chazia Mourali mikt op winst van € 1,5 miljoen met verkoop van Amsterdamse stadsvilla

Chazia Mourali, een 61-jarige radio- en televisiepresentatrice van onder andere RTL 4, KRO-NCRV en lokale zenders zoals AT5, heeft haar Amsterdamse stadsvilla in de etalage gezet. Mourali en haar man, Marc Schrödder, kochten de villa in 2007 voor een bedrag van € 1,7 miljoen, meldt Bekende Buren. De twee-onder-één-kap woning wordt door Mourali nu voor € 3,1 miljoen in de etalage gezet. Mocht de presentatrice haar woning verkopen voor deze prijs, gloort er voor haar een winst van € 1,4 miljoen aan de horizon. Winst maken op woningen is niet nieuw voor Mourali, want eerder dit jaar verkocht zij een appartement in Amsterdam met tonnen winst.

Stadsvilla Nederlandse presentatrice Chazia Mourali

200 m² aan woonoppervlakte

De woning ligt in Amsterdam-Zuid en is zoals eerder vermeld een twee-onder-één-kap. De villa van Mourali beschikt over zeven kamers die zich uitspreiden over twee woonlagen. In de woning van Mourali beschikt over 200 m² aan woonoppervlakte.

Stadsvilla Nederlandse presentatrice Chazia Mourali

Daarin wordt de woonkamer gekenmerkt als een ruimtelijke leefomgeving. De keuken is in twee delen opgedeeld en profiteert, door de vele ramen rondom, van veel lichtinval. Via de keuken en eetkamer is de achtertuin bereikbaar door de luxe schuifpuien. De tuin beschikt over 180 m² aan oppervlakte en telt twee terrassen die zich op het oosten bevinden. De miljoenenvilla is ook voorzien van een dakterras. In de voortuin heeft de nieuwe koper de mogelijkheid om zelf appels en peren te kweken. Verder kunnen er op eigen terrein twee auto’s geparkeerd worden.

Wat betreft energiezuinigheid, is er nog wel wat werk aan de winkel: het energielabel is immers C.