Japan bezit een aantal imponerende eilanden, die stuk voor stuk als ideale locatie kunnen fungeren voor uw droomwoning. Op het eiland Sagishima zal een dergelijke droomwoning uit de grond worden gestampt, waarbij de ontwikkelaars hoog inzetten op luxe en exclusiviteit. Naar verluidt zal het eiland van Japan worden voorzien van een futuristische villa, die wat betreft design een torenhoog niveau aantikt. De ronde woning zal daardoor beslist niet goedkoop zijn om neer te zetten, maar daar hebben de makers iets op bedacht. Ze zijn namelijk van plan om dit toekomstige stulpje aan meerdere eigenaren te verkopen, wat betekent dat maar liefst 36 verschillende personen gedeeltelijk eigenaar zullen worden van het vastgoedobject. Voor $ 2,4 miljoen is het huis dus niet uw volledige eigendom.
Villa in Japan beschikt over verschillende designinvloeden
Hoewel u voor $ 2,4 miljoen een volledige vrijstaande villa voor uzelf zou kunnen kopen, is hetzelfde geldbedrag goed om voor slechts 1/36e deel eigenaar te worden van deze toekomstige woning in Japan. Het stulpje moet nog uit de grond worden gestampt, maar de eerste beelden van het huis beloven al veel goeds. Het gaat om een cirkelvormig gebouw op het Japanse eiland Sagishima, waarop sprake is van een zeer natuurrijke omgeving. Het futuristische ontwerp van de woning is te danken aan een samenwerking tussen het architectenbureau BIG, waar Bjarke Ingels eigenaar van is, en het Japanse bedrijf Not A Hotel. De ontwikkelaars zullen een drietal panden op het eiland zetten, die stuk voor stuk identiek zijn aan elkaar. ‘Not A Hotel Setouchi’, zo zullen de villa’s gaan heten. De residenties zullen Scandinavische en Japanse designinvloeden met elkaar combineren, waarbij her en der gebruik zal worden gemaakt van 19e-eeuwse bouwstijlen. Qua ontwerp doen deze huizen een beetje denken aan dit toevluchtsoord in het noordelijke Hokkaido-gebergte. Het mag in ieder geval duidelijk zijn dat de ontwikkelaars niet van plan zijn om te besparen op kosten of moeite.

Bron: Instagram Prestige Houses
Cirkelvormige woning is van futuristische luxe en comfort voorzien
Goed, deze cirkelvormige villa in Japan kent slechts één woonlaag, maar biedt daarmee meer dan genoeg woonruimte. De grote raampartijen die zich volledig rondom het gebouw bevinden, zullen de toekomstige eigenaren van een spectaculair uitzicht over de oceaan trakteren. De hypermoderne slaapkamer zorgt ervoor dat u vanuit bed uitkijkt over de Japanse natuur en een eiland dat zich verderop in de oceaan begeeft. Vooral in de ochtend, wanneer de omgeving bedekt is met mist, zorgt dat voor een sprookjesachtig tafereel. Afijn, vooral de zonovergoten dagen zijn perfect om optimaal te kunnen genieten in deze designvilla. De ontwikkelaars hebben immers rekening gehouden met het ontwerp van een aan het water gelegen terras, waar parasollen en zonnestoelen hun opwachting maken. Verder is er sprake van een gigantisch buitenzwembad en mag ook de verwarmde jacuzzi natuurlijk niet ontbreken. Deze is qua stijl en materialen bijna identiek aan de badkamer die zich aan de binnenzijde van het pand bevindt. Hier treffen we een royaal ligbad en een moderne inloopdouche aan, die beiden over een fenomenaal uitzicht beschikken. Ja, de ontwerpers hebben optimaal gebruik gemaakt van de spectaculaire locatie waar de villa’s zich begeven.
Volgend jaar kan er een poging worden gewaagd om eigenaar te worden van Not A Hotel Setouchi. Hoewel het om een drietal woningen gaat, zullen er echter aanzienlijk meer mensen eigenaar kunnen worden. De woningen worden namelijk aan meerdere vermogende woningzoekers toegekend. Voor een geldbedrag van maar liefst $ 2,4 miljoen kunt u bijvoorbeeld voor 1/36e deel eigenaar worden van een van deze futuristische villa’s. In werkelijkheid houdt dat in dat u voor dat gigantische geldbedrag slechts tien dagen per jaar kunt vertoeven in Not A Hotel Setouchi. Voor de rest van het jaar heeft u dan in feite geen dak boven het hoofd. Tja, het moet heel wat kosten om van deze moderne luxe te kunnen genieten, en dat kan dan ook niet eens voor onbepaalde tijd. Vermoedelijk zullen talloze miljonairs het alsnog een goed idee vinden om deze villa in Japan gedeeltelijk op hun naam te zetten.