Een vermogend topvoetballer als Antonio Rüdiger kan zich uiteraard spectaculaire polshorloges veroorloven. De Duitse verdediger is immers niet voor niets in het bezit van een peperdure collectie aan horloges van Patek Philippe. De totaalwaarde van deze collectie loopt naar verluidt in de miljoenen, wat an sich niet zo gek is gezien de astronomische geldbedragen waarvoor de klokken van het Zwitserse horlogemerk in de etalage liggen. Hoewel we spreken over een collectiewaarde van ruim 2,5 miljoen dollar, omvat de verzameling namelijk slechts een zestal verschillende uurwerken. De horloges zijn stuk voor stuk werkelijk museumwaardig en van alle denkbare luxe en exclusiviteit voorzien. We kunnen gerust stellen dat Antonio Rüdiger niet alleen een veel verstand heeft van verdedigen, maar ook van luxehorloges.

Rüdiger lijkt groot fan te zijn van de Patek Philippe Nautilus

De meeste horloges uit de collectie van Antonio Rüdiger zijn een variant van de welbekende Patek Philippe Nautilus. Daarvan is een tweetal voor goede klanten van het merk gewoon verkrijgbaar bij de dealer, maar daar moet nog steeds een astronomisch geldbedrag voor op tafel komen. Denk bijvoorbeeld aan de Nautilus 5726A ter waarde van zo’n $ 75.000, wat een zogeheten ‘instapper’ is voor horlogeliefhebbers die graag een Patek Philippe aan hun collectie toe willen voegen. Het betreft een simplistisch horloge dat is voorzien van een zwarte leren band, een stalen horlogekast en een geribbelde wijzerplaat. Ingetogen luxe, zo kunnen we dit uurwerk gerust omschrijven. Het horloge is in ieder geval een stuk bescheidener dan de Patek Philippe Nautilus 5711/1A-011 uit de collectie van Antonio Rüdiger. Dit klokje lijkt veel op de 5726A, maar weet meer op te vallen dankzij een stalen band en een witte wijzerplaat. Bovendien is deze Nautilus met een prijs van maar liefst 110.000 dollar aanzienlijk kostbaarder.

Patek Philippe Rüdiger

Een peperdure ‘dresswatch’ met een gecompliceerd uurwerk

Goed, de verdediger van Real Madrid blijkt ook een grote fan te zijn van de gecompliceerde horloges van Patek Philippe. Zo blijkt hij de trotse eigenaar van een Patek Philippe Complications te zijn, een zogeheten ‘dresswatch’ ter waarde van een indrukwekkende 160.000 dollar. Los van de talloze complicaties die op de wijzerplaat terug te vinden zijn, trekken de vele diamanten op de bezel de aandacht. Deze witte edelstenen passen goed bij de donkerblauwe wijzerplaat en horlogeband, waardoor Rüdiger moeiteloos de show weet te stelen met dit klokje om zijn pols. Hoewel het klokje al enorm duur is, kan het echter nog gekker, zo blijkt uit Patek Philippe Grand Complications uit de collectie van de Duitse voetballer. Dit uurwerk is nóg gecompliceerder dan de ‘normale’ Complications, waardoor het horloge een waarde kent van maar liefst 240.000 dollar. De verdediger heeft gekozen voor een donkergroen exemplaar met een horlogekast van platina.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door LUXURY SPOTTERS (@luxury.spotters)

Tot slot bevat de horlogecollectie van Antonio Rüdiger nog een tweetal zeer bijzondere Nautilussen. Zo is de topvoetballer de eigenaar van de felbegeerde Patek Philippe Nautilus ‘Tiffany & Co’, die op dit moment beschikt over een waarde van maar liefst $ 1,9 miljoen. Dit klokje is een samenwerking tussen de gelijknamige sieradenmerken en wordt door vrijwel iedere horlogeverzamelaar gezocht. Kennelijk is het Antonio Rüdiger gelukt om de zeldzame Patek Philippe daadwerkelijk op de kop te tikken, want hij wordt er regelmatig mee gesignaleerd. Een andere speciale Nautilus waar hij zeer trots op mag zijn, is een op maat gemaakte variant, waarvan er wereldwijd slechts één bestaat. Omdat het horloge speciaal voor Rüdiger van de band kwam rollen, is de waarde van deze Patek Philippe helaas onbekend. Ach, we kunnen er gerust op rekenen dat dit klokje een imposant geldbedrag heeft moeten kosten.