Amsterdam krijgt er een prestigieus woonconcept bij. In 2027 opent Nobu Residences Park Meadows Amsterdam zijn deuren in het groene Beatrixpark, nabij de Beethovenstraat en de Zuidas. Dit luxe project brengt voor het eerst het exclusieve lifestylemerk Nobu Hospitality naar Nederland — een merk dat wereldwijd synoniem staat voor verfijning, culinaire excellentie en ultiem comfort. Nobu Hospitality werd opgericht door chef-kok Nobu Matsuhisa, acteur Robert De Niro en filmproducent Meir Teper en heeft inmiddels een indrukwekkend portfolio van restaurants en hotels op vijf continenten.
Restaurant Nobu komt naar Amsterdam, inclusief twee luxe woontorens
Het project omvat twee imposante woontorens: één van 19 verdiepingen met huurappartementen en één van 17 verdiepingen met koopappartementen. De woningen variëren in grootte, van elegante appartementen van 45 m² tot exclusieve penthouses van meer dan 500 m². De torens worden met elkaar verbonden door een stijlvolle doorgang, waarin verschillende gemeenschappelijke ruimtes worden gecreëerd.
Nobu Hospitality Launches Its First Venture in the Netherlands: Nobu Luxury Residences and Nobu Restaurant Amsterdam【NOBU HOSPITALITY】https://t.co/vrMNRBU0aX
— 共同通信PRワイヤー (@kyodonewsprwire) March 13, 2025
Achter het ontwerp schuilt architect Ben van Berkel van UNStudio, internationaal bekend van iconische bouwwerken zoals de Erasmusbrug in Rotterdam. Het interieur is in handen van de Londense studio SHH en het gerenommeerde Nederlandse Studio Piet Boon, die samen zorgen voor een verfijnde mix van moderne elegantie en Japans geïnspireerde rust.
Exclusieve voorzieningen
Toekomstige bewoners mogen zich verheugen op een hotelwaardige woonervaring. Vastgoedontwikkelaar Breevast, het bedrijf van de Nederlandse miljardair Frank Zweegers, belooft toegang tot een breed scala aan faciliteiten, zoals een state of the art sportschool, een spa en exclusieve catering vanuit het eigen Noburestaurant.
Dit restaurant vormt het culinaire hart van het project. Nobu staat wereldwijd bekend om zijn verfijnde Japanse keuken met Peruaanse invloeden, een combinatie die sinds de opening van het eerste restaurant in New York in 1994 een ongekende reputatie heeft opgebouwd. Met meer dan vijftig restaurants en negentien hotels wereldwijd, voegt Amsterdam zich binnenkort bij steden als Los Angeles, Londen en Dubai waar de Nobu-ervaring al langer te beleven is.
Volgens Henk Brouwer, CEO van Breevast, betekent de komst van Nobu Residences een nieuwe stap voor de hoofdstad: “De komst van Nobu is niet alleen een enorme aanwinst voor Amsterdam, maar brengt ook het concept van ‘branded residences’ naar Nederland.” De verkoop van de exclusieve appartementen start in het tweede kwartaal van dit jaar, met een verwachte oplevering in 2027.”