Als er iets is waar we erg van kunnen genieten, dan is dat wel een auto-eigenaar die zichzelf niet te serieus neemt. Het type dat alles met een knipoog doet en vooral niet achter het stuur van z’n bolide stapt om stoer te doen. Zulke mensen zijn wat ons betreft een welkome toevoeging op de weg. Iets zegt ons dat de eigenaar van deze Audi A6 exact zo’n persoon is. De beste man (of vrouw) heeft namelijk een leuk grapje uitgehaald met deze wel zeer stijlvol ogende Audi A6 2.0T.
Foto: Ferraribobo.
Een Audi A6 2,0-liter die verrassend snel weg is bij het stoplicht
Een autoliefhebber zal meteen fronsen bij het zien van deze Audi A6. Het is als de scène van een thriller, waarvan je weet ‘hier klopt iets niet’. Zo is dat bij deze oranjerode Audi A6 ook. Om te beginnen strookt de typeaanduiding op de kofferklep niet helemaal met de ovalen pijpjes die links en rechts knipogen naar achterliggers. Daarnaast lijkt deze A6 een forse workout erop te hebben zitten, want de wielkasten zijn toch écht iets breder dan die van de A6 2,0-liter die wij kennen.
Foto: Ferraribobo.
En dan hebben we eigenlijk al genoeg gezegd. Het is namelijk vrij duidelijk dat we hier te maken hebben met een Audi RS6, waarvan de eigenaar dacht ‘laat ik eens een flauw grapje uithalen’. De kleur is overigens ook een weggevertje: dit soort speciale lakken zijn normaliter enkel leverbaar op de monster-uitvoering van deze boodschappenwagen. Er zijn links en rechts dus wel wat details die verraden dat het hier om minimaal 560pk en 700Nm gaat – uit een 4,0-liter V8 welteverstaan. Wij kunnen dit soort geintjes wel waarderen.
Foto: Ferraribobo.
Bron: Autogespot