Wij hebben weer de kans om een nieuwe topper aan ons team toe te voegen. Ben jij iemand die het warm krijgt van al het moois des levens? Of het nu gaat om een snelle bolide, de beste restaurants die ons land te bieden heeft of een huis waar menigeen van droomt. Als jij enthousiast wordt van dit soort onderwerpen en er graag over praat, lees dan verder!

PURE LUXE IS ALTIJD OP ZOEK NAAR PERSONEN DIE EEN WAARDEVOLLE TOEVOEGING ZIJN

Als Lifestyle-merk zijn we bij Pure Luxe constant op zoek naar mogelijkheden om onze naam onder de aandacht te brengen. Of dat nu gaat middels ons magazine, onze events of onze website: Pure Luxe probeert eenieder in Nederland kennis te laten maken met de luxe lifestyle. Hierbij zijn we non-stop zoekende naar toevoegingen aan onze formule. In dit geval gaat het om een persoon die weet wat ons merk betekent en deze identiteit weet over te dragen.

Pure Luxe stage

STAGEPLEK VANAF HEDEN (TERMIJN IN SAMENSPRAAK)

We zoeken een redactiestagiair(e) die vanaf heden – of vanaf septmber 2024 – deel wil uitmaken van ons team en ons de mooiste artikelen voor kan schotelen. Dus ben jij diegene die vol zit met creatieve ideeën, de mooiste content voor ons (online) magazine maakt en ervaring op wil doen in de mediasector, bij een bedrijf dat zich 24/7 richt op alles omtrent luxe? Dan zijn wij op zoek naar jou.

Jij:

 • bent Pure Luxe fan;
 • bent een MBO-student, HBO-student of WO-student;
 • wilt werkervaring op doen of moet nog stage lopen;
 • vindt dat je een toevoeging bent voor Pure Luxe;
 • bent een creatieve schrijver;
 • hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en schrift;
 • bent communicatief sterk, zelfstandig, proactief en flexibel;
 • hebt affiniteit met online media.

Wij:

 • bieden een marktconforme stagevergoeding;
 • bieden een stijlvolle werkplek in Amsterdam;
 • bieden een plek om te leren, maar ook iets toe te voegen;
 • nemen je op in ons team en delen de ‘Pure Luxe-lifestyle’ met je;
 • nemen je mee naar toffe events en perspresentaties.

Contact

Zie jij jezelf hier perfect tussen passen en ben jij op dit moment op zoek naar een stageplek? Stuur dan een mailtje met je CV en motivatie naar timo@hilabel.nl en wie weet word jij onze nieuwe topper!