Het nieuwe seizoen van de RTL-hitserie B&B Vol Liefde is inmiddels ruim een week bezig, en kijkers laten zich alweer massaal uit over de extravagante figuren die de zender nu weer voor het programma heeft weten te strikken. De ene deelnemer heeft een pittoreske natuurcamping, terwijl de andere beschikt over een luxe kasteel dat meer weg heeft van een hotel dan van een traditionele bed & breakfast. Dit laatste is precies waar de 64-jarige vrijgezel Albert Diks, die kasteel d’Empordà runt en meedoet aan B&B Vol Liefde, in het plaatje past. Zoveel kost een nachtje slapen aldaar.
U kunt nu slapen in het karakteristieke kasteel van Albert uit B&B Vol Liefde
Het kasteelhotel van Albert Diks, één van de kandidaten van B&B Vol Liefde, viel onmiddellijk op toen het seizoen van start ging. Met zijn charmante locatie en rijke historie biedt zijn kasteel de perfecte ambiance voor een rustgevende vakantie. Maar wat kost het eigenlijk om bij Albert in Castell d’Empordà te overnachten? En is het de moeite waard, of betaalt u vooral voor de romantiek van de televisie-uitzending?
Dit bericht op Instagram bekijken
In het prachtige Catalaanse landschap, niet ver van de Franse grens en vlakbij de Costa Brava, staat op een heuvel een imposant kasteel uit de 14e eeuw: Castell d’Empordà. De ondernemende Albert, die oorspronkelijk uit Brabant én een steenrijke familie komt, heeft zijn hart verloren aan dit historische bouwwerk. En dat Albert een historisch bouwwerk kocht, is natuurlijk geen verrassing, gezien zijn voorliefde voor alles wat met geschiedenis te maken heeft. Wellicht rekent hij zichzelf zelfs tot een modern dagboekschrijver van het verleden.
Albert kocht zijn kasteel als een oude ruïne, een ambitieus project dat niet voor de zwakkeren is weggelegd, en verbouwde het tot een exclusief hotel met maar liefst 57 kamers, twee zwembaden en twee restaurants. Dit oord beschikt inmiddels over een terras waar de zonsondergang bewonderd kan worden en heeft alles in huis om sprookjesachtige bruiloften te vieren.
Prijzen vanaf € 217 in augustus
Voor de bescheiden prijs van € 217 per nacht kunt u deze zomer een kamer boeken. Dit is namelijk de prijs voor een overnachting in de torenkamer, de kamer met de laagste prijs, in augustus. En ja, die torenkamer klinkt precies zo romantisch als u zich voorstelt. Wilt u er ook een ontbijtje bij om uw verblijf compleet te maken? Dan betaalt u € 246.