Volkszanger Wesly Bronkhorst heeft een prachtige vrijstaande villa gekocht in het exclusieve Breukeleveen, direct aan de Loosdrechtse Plassen. Met deze aankoop treedt hij toe tot een elitegezelschap van bekende Nederlanders, waaronder prins Maurits en prinses Mabel Wisse Smit, die in dezelfde chique omgeving een woning bezitten.

Wesly Bronkhorst legt ruim een miljoen neer voor vrijstaande woning aan de Loosdrechtse Plassen

De zanger, die bekendstaat om zijn kroeghit Amalia en vriendschap met oud-voetballer Wesley Sneijder, wist de villa voor een gunstige prijs op de kop te tikken. De oorspronkelijke vraagprijs bedroeg € 1.195.000, maar Wesly wist daar een flinke korting van € 145.000 af te onderhandelen. Uiteindelijk kocht hij de woning voor € 1.050.000. Daarnaast heeft hij een hypotheek van € 1.250.000 afgesloten, wat erop kan wijzen dat hij ambitieuze plannen heeft om de woning te moderniseren of uit te breiden, meldt Bekende Buren.

Woning Wesly Bronkhorst

De woning biedt een woonoppervlakte van 120 m², verdeeld over twee woonlagen en een kelder. Binnen zijn er vier kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers, wat de villa perfect geschikt maakt voor comfortabel wonen. De halfopen keuken is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur en biedt voldoende ruimte om uitgebreid te koken en gasten te ontvangen.

Unieke ligging aan het water

Wat deze villa extra bijzonder maakt, is de unieke ligging direct aan de Loosdrechtse Plassen. De woning beschikt over een ruime tuin rondom, ideaal om in alle rust van de natuur en het water te genieten. Voor watersportliefhebbers is deze locatie een droom: de villa heeft meerdere ligplaatsen voor boten, waardoor Bronkhorst na een optreden eenvoudig het water op kan om te ontspannen. Daarnaast zijn er diverse schuren aanwezig, die gebruikt kunnen worden voor opslag of als hobbyruimte.

Woning Wesly Bronkhorst