Realityster Sonny Lorenzo, bekend van het programma Temptation Island, is geconfronteerd met een schietincident bij zijn woning in Nederland. Terwijl Lorenzo momenteel met zijn verloofde verblijft op het Indonesische eiland Bali, werd er in de nacht van zondag op maandag geschoten bij zijn huis. De gebeurtenis werd bevestigd door Lorenzo zelf tegenover RTL Boulevard.

Woning van realityster Sonny Lorenzo beschoten vanwege vermeende aanwezigheid van Rolex-horloge

Omdat hij voor langere tijd op Bali verblijft, stelde Lorenzo zijn woning gedurende het Koningsdagweekend beschikbaar aan een goede vriend. Wat bedoeld was als een rustig verblijf, sloeg echter om in een angstaanjagende ervaring toen er midden in de nacht schoten werden gelost. Het nieuws werd eerder op de ochtend gemeld via het Instagram-account RealityFBI.

Volgens Lorenzo was het vermoedelijke doelwit van het incident een luxe horloge dat zijn vriend droeg: een Rolex Submariner met geelgouden accenten, een opvallend en waardevol model dat regelmatig in trek is bij criminelen. “Ze hebben geprobeerd zijn klok te beroven,” aldus Lorenzo. Zijn vriend bleef gelukkig ongedeerd. “Toen hij het wapen zag op de gang, is hij meteen naar binnen gevlucht,” voegt hij eraan toe. De dader loste vervolgens een schot op de voordeur van de woning. Op dit moment is er nog weinig bekend over de dader of daders van het incident. Ook is niet duidelijk of er bewakingsbeelden zijn of dat de politie verdachten in beeld heeft. De autoriteiten doen naar verwachting onderzoek naar de toedracht van het schietincident en de vermeende poging tot gewapende roof.

Hoewel Lorenzo zelf op afstand is, noemt hij het incident “heel eng”. Hij toont zich geschokt dat zijn woning doelwit is geworden van een gewelddadige poging tot roof, zeker in zijn afwezigheid. De politie heeft het incident in onderzoek. Of er camerabeelden zijn of aanwijzingen naar de dader(s), is op dit moment nog niet bekendgemaakt.