Het luxueuze Feadship-superjacht Somnium van multimiljonair Henk Groeneveld, dat in september 2024 op de markt kwam, is nu aantrekkelijker geprijsd. Oorspronkelijk had het jacht een vraagprijs van € 75 miljoen, maar om de verkoop te versnellen is er een aanzienlijke korting van € 12,5 miljoen toegepast. Dit betekent dat een koper dit indrukwekkende schip nu voor € 62,5 miljoen kan bemachtigen.
Feadship-superjacht Somnium van Henk Groeneveld met miljoenen korting te koop aangeboden
Het 55 meter lange superjacht, opgeleverd in 2021 door de gerenommeerde Nederlandse scheepswerf Feadship en in september vorig jaar voor in eerste instantie € 75 miljoen te koop gezet, is een staaltje vakmanschap en luxe. Met een ruim interieur en zorgvuldig doordachte voorzieningen biedt het alle comfort die men zich kan wensen op open water. Aan boord is er ruimte voor twaalf gasten, verdeeld over vijf stijlvolle slaapkamers. Het schip wordt bovendien bemand door een professionele crew van dertien personen, wat zorgt voor een ongeëvenaarde service.
Tot de voorzieningen van het jacht behoren onder andere een jacuzzi, meerdere zonnedekken en een zwembad op het achterdek. Het interieur is modern en elegant, met een neutrale beige basis, aangevuld met kleurrijke accenten die de sfeer warm en uitnodigend maken. Het ontwerp en de afwerking zijn volledig aangepast aan de wensen van de eigenaar, waardoor Somnium een uniek jacht is in zijn klasse.
Schoonvader van Lil’ Kleine
De reden achter de verkoop blijft speculatief. Eigenaar Henk Groeneveld, bekend als ondernemer en tevens schoonvader van rapper Lil’ Kleine, heeft zelf geen officiële verklaring gegeven. De verkoopmakelaar benadrukt dat het hier gaat om een zeldzame kans om een op maat gebouwd superjacht direct in bezit te krijgen, zonder de lange wachttijd van 3,5 jaar die normaal gesproken bij een nieuw Feadship hoort. Ondanks de exclusiviteit en de recentheid van het schip heeft het nog geen koper gevonden. Vaart u ermee naar uw favoriete tropische oord? Sla dan uw slag.