Hoewel Frank Rijkaard geld genoeg heeft, probeert hij door middel van de verkoop van zijn dubbele benedenhuis in Amsterdam nóg meer te verdienen. De iconische oud-voetballer kocht het indrukwekkende vastgoedobject zo’n 15 jaar geleden immers voor een aanzienlijk minder geld dan waarvoor het inmiddels in de etalage staat. Het zou geen wonder zijn als het pand binnen no-time alweer een nieuwe eigenaar vindt, want aan pracht en praal komt het stulpje beslist niets tekort. Sterker nog, de woning is een werkelijke lust voor het oog en beschikt bovendien over een fenomenale woonlocatie. Want wie wil er nu niet in het centrum van Amsterdam wonen? Nou, Frank Rijkaard, blijkbaar.

Frank Rijkaard heeft zijn dubbele benedenhuis geëtaleerd

Als oud-international en voormalig bondscoach heeft Frank Rijkaard de schaapjes ruimschoots op het droge. In 2010 kon de beste man daarom moeiteloos een royaal pand met vijf verdiepingen op de kop tikken voor een respectievelijke € 2.450.000. Dat is een stevig geldbedrag, maar gezien de spectaculaire waardeontwikkeling van vastgoedobjecten in de Nederlandse hoofdstad, blijkt dit achteraf een zeer succesvolle investering te zijn. Drie jaar na aankoop besloot Frank Rijkaard het pand op te delen in vier losse appartementen en dit dubbele benedenhuis op de begane grond. Inmiddels heeft de oud-voetballer besloten deze delen stuk voor stuk in de etalage te zetten. De eerste etage verscheen al eerder op de woningmarkt voor maar liefst € 1.780.000, maar sinds kort brengt Frank Rijkaard dus ook het dubbele benedenhuis aan de man. Voor dit exemplaar vraagt hij een stevige € 2.980.000, wat betekent dat er wordt ingezet op een jaloersmakende winst. Alleen al met de verkoop van het benedenhuis haalt Frank Rijkaard de aanschafwaarde er met enkele tonnen extra uit. Daarmee bewijst hij een steengoede vastgoedondernemer te zijn.

Het appartement van Frank Rijkaard in het centrum van Amsterdam

Bron: Funda

Luxueuze interieur lijkt uit een woonmagazine te komen

Goed, het dubbele benedenhuis van Frank Rijkaard kent een grootte van maar liefst 195 m² en is doorspekt met hoogwaardige schoonheid. Neem bijvoorbeeld de woonkamer die moderniteit en classicisme op verfijnde wijze weet te combineren. Vanaf de comfortabele ligbank kan er tevens worden genoten van een uitzicht op de bruisende straten van Amsterdam. Aan de andere zijde van dit vertrek is een eetruimte ingericht, die evengoed zeer ruimtelijk oogt door middel van het verhoogde plafond. Verder is het pand nog voorzien van een schitterende woonkeuken, die werkelijk rechtstreeks uit een woonmagazine lijkt te komen. Openslaande deuren bieden vanuit deze kamer bovendien toegang tot de royale achtertuin van 82 m² die bij het dubbele benedenhuis van Frank Rijkaard zit inbegrepen. Hier is rekening gehouden met sfeervolle groenvoorzieningen en meerdere terrassen. Zo kunt u te midden van de drukke stad alsnog in alle rust en privacy genieten van de zonovergoten zomerdagen.

Het appartement van Frank Rijkaard in het centrum van Amsterdam

Bron: Funda

Alle luxe en exclusiviteit van het dubbele benedenhuis van Frank Rijkaard gaat verder in de primaire slaapkamer en de bijbehorende en suite badkamer. Het slaapvertrek is uitermate keurig ingericht en voor Amsterdamse begrippen nogal ruim. De aangrenzende badkamer beschikt over mooie tegels, een ruime inloopdouche en een royaal ligbad. Deze kamer is evenzo gemakkelijk te bereiken vanuit het extra slaapvertrek dat zich aan de andere kant van het huis bevindt. Alles ziet er dus nog fantastisch uit, wat volgens Bekende Buren te danken is aan een drastische renovatie die eerder dit jaar werd uitgevoerd. Dat zou dus betekenen dat Frank Rijkaard deze verbouwing uit heeft laten voeren, vermoedelijk om het pand gemakkelijker van de hand te kunnen doen. Nou, dat moet wel lukken!

Langzaam maar zeker dunt Frank Rijkaard zijn uitgebreide vastgoedportefeuille uit. Vorig jaar verscheen zijn miljoenenvilla in de Apollobuurt immers reeds in de verkoop voor maar liefst € 8,8 miljoen.