Enzo Knol, één van de meest populaire YouTubers van Nederland, heeft onlangs zijn appartement in Zeist verkocht. Hoewel de verkoopprijs uiteindelijk lager uitviel dan de oorspronkelijke vraagprijs, wist Knol alsnog een aanzienlijke winst te behalen. Het appartement werd in augustus vorig jaar te koop gezet voor een bedrag van € 700.000, maar werd uiteindelijk verkocht voor € 650.000, een verschil van € 50.000 ten opzichte van de originele vraagprijs.
Enzo Knol verkoopt appartement in Zeist met tonnen winst
Het verkoopproces verliep niet zonder uitdagingen. Toen het appartement aanvankelijk geen kopers trok, besloot Enzo Knol de prijs in stappen te verlagen. Eerst werd de vraagprijs met € 25.000 aangepast naar € 675.000. Uiteindelijk werd het appartement afgelopen 29 november verkocht voor € 650.000, nog eens € 25.000 onder de aangepaste vraagprijs, meldt Bekende Buren.
Ondanks deze verlagingen heeft de 32-jarige YouTuber een stevige winst weten te realiseren. Knol kocht het appartement in 2016 voor een bedrag van € 430.000 en deed dit zonder hypotheek. Met een verkoopprijs van € 650.000 komt de uiteindelijke winst uit op € 220.000, een waardestijging van meer dan 50% ten opzichte van de oorspronkelijke aankoopprijs.
Woonoppervlak van 159 m²
Het verkochte appartement is een riante woning gelegen in Zeist, in het hart van de provincie Utrecht. Met een woonoppervlak van 159 m² biedt het appartement veel ruimte en comfort. De woning, gelegen op de eerste verdieping van een vierlaags gebouw, beschikt over vijf kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers.
De keuken is modern en voorzien van luxe inbouwapparatuur. Daarnaast heeft de nieuwe bewoner de mogelijkheid om op eigen terrein te parkeren. Tot slot beschikt het appartement over een balkon, wat bijdraagt aan de luxe uitstraling van de woning. Met de verkoop van zijn appartement sluit Knol een hoofdstuk af en kan hij zich volledig richten op zijn andere luxueuze verblijven. In 2021 kocht hij een ruime villa in Soest voor € 915.000, ook zonder hypotheek, naast die van zijn broer Milan. Naast zijn woning in Nederland bezit Knol bovendien een prachtige villa aan het Gardameer in Italië, die hij in 2016 aanschafte.